Zadbaj o zdrowie przed ślubem

Dwoimy się i troimy, aby w dniu ślubu wyglądać pięknie i zwykle skupiamy się na strojach, fryzurze i makijażu, a zapominamy o kondycji fizycznej, stanie skóry czy wyglądzie uzębienia. Efektem czego jest to, że panna młoda nawet w najdroższej sukni bez zadbanego uśmiechu nie zachwyca, czar pryska, urok ginie.

To w gruncie rzeczy piękny, biały uśmiech zwraca największą uwagę gości, bo na suknię spogląda się raz góra dwa razy i koniec. Zadbana twarz, wypielęgnowana cera i zgrabna sylwetka obronią się same – bez strojnych sukien czy mega modnego garnituru. To jest najważniejsze – zdrowie.

Po to, aby poprawić stan swojego uzębienia należy udać się na kilka wizyt do stomatologa – niestety, bo olśniewającego efektu od razu nie osiągniemy. Najpierw należy wyleczyć ewentualne ubytki, potem zapanować nad ewentualnym stanem zapalnym dziąseł, a dopiero na koniec przejść do wybielania. A, że warto, tego nie trzeba nikomu powtarzać dwa razy. Zdrowe zęby to inwestycja w siebie, najlepsza inwestycja, na lata.

Natomiast jeśli chodzi o cerę, to również należy pomyśleć o tym zdecydowanie wcześniej, bo nie pozbędziemy się trądziku czy blizn po nim w dwa czy trzy tygodnie. Konieczne są wizyty w gabinecie medycyny estetycznej na ustalenie indywidualnego toku leczenia. Im wcześniej zaczniemy tym szybciej uzyskamy efekty. Na miesiąc przed ślubem może być już trochę późno na tego typu zabiegi, bo stres dokumentnie przysporzy nam kolejnych wyprysków czy szarości pod oczami.

Myśląc o swoim wyglądzie zrobimy najlepiej dla siebie, jeśli postawimy właśnie na zabiegi medycyny estetycznej, stomatologii estetycznej czy poradnictwo dietetyczne i personalne treningi – takie postępowanie pozwoli nam czuć się pięknie nie tylko w dniu ślubu, ale także przez długie, długie lata.

M-S-M

admin