Zadbaj o sylwetkę przed ślubem

Każda przyszła panna młoda chce wyglądać zjawiskowo na swoim ślubie, a jak wiadomo im zgrabniejsza sylwetka tym piękniej prezentuje się przyszła małżonka.

Nie jest wcale łatwo uzyskać wymarzony rozmiar i to na moment przed uroczystością, dlatego z góry odradzamy wszelkie diety cud i mordercze treningi tym wszystkim narzeczonym, którym do ślubu został niespełna miesiąc czasu. Nie ma po co nakręcać się na szybką utratę wagi, bo zwykle takie działania nie przynoszą efektów, a jeszcze pogarszają samopoczucie i tak podenerwowanych młodych.

O sylwetkę warto zadbać dużo wcześniej, tak by krok po kroku zwiększać swoją wydolność i modelować poszczególne partie ciała. Fitness minimum na pół roku przed ślubem to najlepsze rozwiązanie dla pań, do tego można dołożyć wspólne biegi w weekendy czy wieczorne modelowanie brzucha poprzez wybrany przez nas program z internetu, a jest ich ogrom.

Internet jest doskonałym źródłem pozyskiwania gotowych scenariuszy treningowych, które w każdej chwili możemy oglądać poprzez Youtube. Natomiast w różnych serwisach medycznych możemy poszukać specjalistów z zakresu dietetyki, którzy zadbają o prawidłową gospodarkę żywieniową dobraną idealnie dla naszego organizmu, więcej o tym pod tym linkiem.

Oczywiście nie tylko panie powinny zadbać o swoją sylwetkę – panowie rzecz jasna też, czy to poprzez treningi na siłowni, biegi czy jazdę na rowerze. Młodzi wspólnie powinni postarać się o to, aby w dniu ślubu wspólnie tryskać zdrowiem.

 

M-S-M

admin