Wesele pod chmurką?

Wiele par marzy o tym, aby ich wesele było wyjątkowe, inne, oryginalne, a nie banalne czy wręcz tradycyjne i dlatego właśnie robią wszystko, aby przygotować uroczystość na świeżym powietrzu.

meditation-1121962-m
Nie chodzi tu nawet o składanie przysięgi małżeńskiej pod chmurką, bo to jeszcze jest zabronione przez nasze prawo, a o uroczystość na plaży na przykład nad morzem czy nad jeziorem.

Na tego typu uroczystości najlepiej nadają się miesiące letnie, a trzeba przyznać, że szczególnie hotele z Pomorza są w tej dziedzinie wyspecjalizowane. Wesele na plaży wchodzi w skład ich kompetencji organizacyjnych, dlatego z powodzeniem można zamawiać właśnie takie uroczystości.

Nie oznacza to jednocześnie, że całe przyjęcie odbywa się na piasku, bo to nie na tym polega, a w bliskiej odległości od morza z rozstawionym namiotem na tego typu okoliczności, gdzie istnieje możliwość i potańczenia i najedzenia się do syta.

Zdjęcia wykonane w takiej scenerii z pewnością będą wyjątkowe i to nie tylko pary młodej, ale i wszystkich gości, poza tym każdy z zaproszonych będzie miał okazję do pospacerowania po plaży czy nawet kąpieli w morzu! Takie przyjęcie weselne to dopiero rarytas!

Także poranek po takim weselu będzie piękny, tym bardziej wówczas, gdy wynajmiemy hotel tuż przy plaży i to ze śniadaniem na tarasie. Nic więc dziwnego, że coraz więcej par chce dla siebie właśnie takiej uroczystości zamiast kolejnego biesiadowania za stołem na zwykłej sali weselnej.

M-S-M

admin